10:56 Вязальные машины | |
Перш ніж купувати вязальную машинку, корисно розібратися в основних відмінностях цих інструментів одна від одної. Всі машини мають кілька класифікацій: вони діляться на одне і двухфонтурние, ручні, механічні електронні, а також різняться по класах. Знаючи ці особливості, підібрати інструмент, який буде підходити саме вам, буде набагато простіше.
Одне і двухфонтурние машиниСтандартна в'язальна машина - однофонтурні. Це базова модель, яка може робити все основні види в'язання. На однофонтурні машинці можна створювати полотна різної товщини, але тільки односторонні, тобто, у всіх виробів буде зворотний бік.
На відміну від однофонтурні, двухфонтурние машини спочатку мають більш широкий функціонал: за допомогою них можна робити «об'ємну» в'язь, звивисті, комбіновані та інші види переплетень, а також один з найважливіших елементів на всіх трикотажних виробах - «гумку». Двухфонтурние в'язальні машини зручніше в роботі і дозволяють створювати більш складні і професійні вироби. Полотно, виконане на двухфонтурной машині, буде більш щільним, без протяжок. Але головне вигідне відміну двухфонтурной машинки - можливість виконати англійську гумку.
Також варто відзначити, що, хоча однофонтурні в'язальні машини і поступаються двухфонтурним, їх функціонал можна дещо розширити: з часом базову модель можна доповнити другий фонтури, каретками та ін.
Машини 4 і 5-го класуКожна в'язальна машина має свій клас - він визначає товщину пряжі, з якої на ній можна працювати. Чим більше відстань між голками машинки, тим товстіші нитки можна використовувати для в'язання - вироби на них виходять більш теплими, з великими петлями. Найпопулярніші моделі машин відносяться до 5-го класу, вони дозволяють працювати з пряжею середньої товщини. Для більш грубою і товстої пряжі знадобиться машинка з великою відстанню між голками - 4-го або 3-го класу. | |
|
Всього коментарів: 0 | |